Nowa domena, zaległości i studia – czyli co ja robię ze swoim życiem

Obiecanki cacanki, jak ja tego nie lubię u innych… A mi samemu wychodzi to aż za dobrze na tym blogu. Już nic nigdy tu wam nie obiecam. Będą wpisy to będą, nie będzie to znaczy, że ma nie być – koniec kropka! Jest jeszcze kwestia zdjęć… Dotychczasowy hosting na imageshack zawiódł na całej linii (przegapiłem moment w którym trzeba było pobrać swoje albumy przed ich skasowaniem…), więc… Zdjęć na blogu nie ma, ale kiedyś mam nadzieję, że wrócą.

Co więc robię, że nie ma czasu na bloga? Oj dużo się zadziało przez ten rok. Kupiłem domenę – postanowiłem pójść na swoje żeby w przyszłości móc doszlifować bloga tak jak tego chcę, ale to plany, a one mogą się nie udać – taka już ich natura.

Trust me, I’m engeener – udało mi się obronić inżyniera, to spory sukces biorąc pod uwagę to, że miesiąc przed oddaniem pracy miałem napisany wstęp i dwa zdania pierwszego rozdziału, a aplikacja nawet na koniec nie wyglądała tak jak powinna! Jednak jest – udało się.

A jeśli chodzi o to, co na tym blogu ważne – podróże, to ten rok obfitował w te małe i duże. W wakacje przeszedłem Camino Primitivo, przy okazji zmieniając swoje życie… Polecam każdemu! Później, jeszcze na jesieni, zwiedzałem Francję, a po obronie inżyniera Kolonię i Londyn. Luty zakończyłem pobytem u rodziców w Bułgarii, a po drodze odwiedziłem Malmo.

Czy opiszę to wszystko? Nie wiem – zobaczymy jak będzie!

A co w planach? W wakacje wraz z ekipą ląduję w Porto i jeszcze raz obieram kurs na Santiago de Compostela – The Way podejście drugie. Mam nadzieję, że marzenia się spełnią i także tym razem zaniosę intencję, które leżą mi na sercu do św. Jakuba!

Z mniejszych imprez w planach jest wyprawa rowerem nad Bałtyk, Ukraina i może szlak Green Velo, a do tego, jeśli czas i okoliczności pozwolą pewnie pojawię się w Norwegii.

Jeśli coś pojawi się na blogu to będę o tym trąbił gdzie się da – zapraszam do czytania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *