Paszporty

 

Dotarły do nas Paszporty (tak, to co znajduje się pod spodem).
Paszport latarni morskich

To te zeszyciki w których będziemy zbierać pieczątki w każdej z 13 latarni polskiego wybrzeża. Po co?

1. Żeby mieć pamiątkę (wspomnienia często blakną jak atrament na kartce leżącej w szufladzie, a takim o to zeszycikiem zawsze będzie można odświeżyć sobie pamięć)
2. Po odwiedzeniu wszystkich 13 udostępnionych do zwiedzania obiektów dostaniemy srebrną odznakę BLIZA i wraz z nią uprawnienie do bezpłatnego wstępu na 7 polskich latarni (pewnie jeszcze nieraz odwiedzimy te nadmorskie budowle)

Paszport nie jest duży, format A6, nie jest też przesadnie gruby, bo tylko 31 stronicowy, nie jest także, jak zauważyła koleżanka, koloru burgundzkiego wina. Ale za to mam nadzieję, że spełni swoją rolę i będzie pamiątką na długie lata!

Zgodnie z obietnicą już nie długo napiszę trochę o latarniach naszego wybrzeża.

8 odpowiedzi do artykułu “Paszporty

  1. Mikołaj

   Ech… nad morze dopiero w sierpniu 🙂 Ale mam nadzieję, że przed naszym tournee zaliczymy jeszcze jakieś weekendowe wypady z których relacją chętnie się tu podzielimy 🙂

  1. Mikołaj

   Ja mam rower FELTa Q600, Agata póki co jeździ na Legendzie (raczej miejski rower), zobaczymy jak będzie na dłuższych trasach i jeśli będzie trzeba pożyczymy od kogoś rower dla niej.

   Mój rower raczej nie jest na szosy, ale byłem z nim na obozie rowerowym i dawałem radę, więc nie sądzę, żebym odczuwał dyskomfort i tym razem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *